WYCIECZKA DO ŁODZI

12 marca uczniowie klasy VI, VII i VIII uczestniczyli w wycieczce do Łodzi.

Pierwszym punktem wyjazdu był Park Trampolin „Saltos”, w którym uczestnicy mogli aktywnie spędzić czas i rozwijać umiejętności fizyczne. Zabawy na trampolinach sprawiły wiele radości i powodów do uśmiechu.
Kolejnym punktem programu był udział w spektaklu teatralnym "Balladyna" w Teatrze Muzycznym. Historia Balladyny wzbudziła wiele refleksji i spostrzeżeń na temat ludzkiej natury oraz moralności. Aktorzy wspaniale wcielili się w swoje role, co sprawiło, że każdy moment spektaklu był intensywnym doświadczeniem artystycznym.
Na zakończenie uczestnicy wycieczki udali się na zwiedzanie Stadionu Widzewa Łódź. Podczas tej części programu uczniowie mieli okazję poznać historię klubu i najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce na stadionie. Zwiedzili szatnie zawodników, pomieszczenia dla mediów, trybuny, muzeum oraz podziwiali płytę boiska. Zwiedzanie stadionu było ciekawym doświadczeniem edukacyjnym, pozwalającym lepiej zrozumieć znaczenie sportu w społeczeństwie.
Wycieczka do Łodzi była nie tylko doskonałą okazją do zabawy i relaksu, ale także do poszerzania horyzontów uczniów oraz rozwijania ich zainteresowań kulturalnych i sportowych.