Jesteś tutaj:

Kochajcie Ojczystą Ziemię

Dla upamiętnienia Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych, uczniowie naszej szkoły przystąpili do Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych "Kochajcie Ojczystą Ziemię".

Góra grosza

Jak co roku nasza szkoła włączyła się do udziału w ogólnopolskiej akcji zbierania monet „ Góra Grosza”.

"Klasa z drewna"

W dniu 4 kwietnia w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie "Klasy z drewna".

„Wieś Polska w Poezji i Prozie”

27 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym festiwalu „Wieś Polska w Poezji i Prozie”, którego organizatorami byli: Szkoła Podstawowa im. Narcyzy Żmichowskiej w Rzeczycy oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi.

27 marca

27 marca w Wielką Środę w naszej szkole uczniowie klasy piątej przedstawili program artystyczny opowiadający o tradycjach i zwyczajach wielkanocnych.