Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Dzień Babci i Dziadka to szczególne dni w kalendarzu kojarzone z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniem.

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Z tej okazji 22 stycznia w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość.
Na początku pani dyrektor Barbara Stępień powitała Szanownych Gości. Następnie przedszkolaki i uczniowie klas I-III zaprezentowali dla gości program artystyczny składający się z wierszy, piosenek i zabaw tanecznych. Mali artyści z wielkim przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali, że mają tak utalentowane wnuczęta.
Po części artystycznej głos zabrała, obecna na uroczystości, Zastępca Wójta Gminy Poświętne Pani Maria Grzybek, która podziękowała małym artystom za występ, życzyła im, aby korzystali z rad babć i dziadków oraz złożyła serdeczne życzenia zaproszonym gościom.
Następnie Pani Dyrektor Barbara Stępień również podziękowała wszystkim dzieciom i wychowawcom za przygotowanie występu i złożyła życzenia Babciom i Dziadkom oraz zaprosiła ich na słodki poczęstunek.
Na zakończenie dzieci zaśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty wyjątkowym Gościom.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku.