MIKOŁAJKI

Tradycyjnie, jak co roku 6 grudnia do naszej szkoły zawitał Mikołaj w towarzystwie Elfów i Śnieżynki.

Kiedy nieoczekiwanie na korytarzu rozległ się dźwięk dzwoneczka Mikołaja, zapanowała wśród przedszkolaków i uczniów wielka radość. Został gorąco powitany wierszami i piosenkami. Dzieci szczęśliwe i z uśmiechem na twarzy odpowiadały na pytania Mikołaja. Przedszkolaki, uczniowie klas I-VIII, a także nauczyciele i pracownicy otrzymali od Mikołaja prezenty.
Dziękujemy Wójtowi Gminy Poświętne Panu Michałowi Franasowi, Sekretarz Gminy Poświętne Pani Maria Grzybek, Przewodniczącemu GKPiRPA Panu Zdzisławowi Serafinowi i Dyrektor GOK Pani Marzenie Stolarskiej za ufundowanie i przygotowanie mikołajkowych prezentów. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia.