Dzień Pluszowego Misia

24 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego 5- 6 latków wraz ze swoją wychowawczynią świętowały Dzień Pluszowego Misia.

Nasza pani bibliotekarka zaprosiła nas do biblioteki, gdzie przedstawiła misie z różnych książek: Kubusia Puchatka, Wojtka, Uszatka, Alika, Tulisia i innych. Dzieci wysłuchały opowieści o tym, jak wychować grzecznego misia. Pani Dorota Mnich na języku angielskim przybliżyła postać misia Paddingtona. Dzieci oglądały film o jego przygodach, malowały jego postać oraz wysłuchały fragmentu książki M. Bonda pt: „ Miś zwany Paddington”. Dzień obfitował w ciekawe wydarzenia.

Uczniowie klas I-II również świętowały ten dzień, poznały m.in. historię powstania pluszaków, kodowały misia, malowały jego portret.