"Cudaki z lasu"

W październiku w naszej szkole został ogłoszony konkurs pt.: „Cudaki z lasu” zgodnie z Programem edukacji przyrodniczo-leśnej realizowanym w ramach projektu "Klasa z drewna".

Głównym założeniem było pobudzenie zainteresowań dzieci światem przyrody, zwrócenie uwagi na dary jesieni- przede wszystkim lasu oraz kształtowanie wyobraźni twórczej. Prace wykonane przez dzieci klas I-III, zostały przygotowane z dużą starannością i pomysłowością. Każda osoba przechodząca obok „cudaków” zwróciła na nie uwagę. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. I miejsce zajął Jakub Piątkowski, II miejsce Joanna Kwaśniak a III Hanna Śliwkiewicz. Nagrody i dyplomy dla zwycięzców zostały ufundowane przez Wójta Gminy Poświętne pana Michała Franasa i wręczone w dniu rozstrzygnięcia konkursu podczas spotkania z edukatorem leśnym przez pana Wójta i panią Sekretarz Marię Grzybek. Docenieni zostali również wszyscy uczestnicy konkursu, otrzymując dyplomy oraz nagrody pocieszenia. Na zakończenie, również uczniowie obdarowali przybyłych, wyjątkowych gości własnoręcznie przygotowanymi nagrodami ,,cudakiem z lasu". Gratulujemy wszystkim kreatywności oraz talentu.