Wyniki konkursu "Jesienne Cudaki"

Jesień obdarowuje nas różnymi darami i paletą wspaniałych barw, dlatego w naszej szkole odbył się konkurs dla klas 0-III pt. „Jesienne Cudaki”, który zorganizowała p. K. Tokarska.

Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy przestrzennej z darów jesieni. W konkursie wzięło udział 38 uczniów. Wykonawcy wykazali się ogromną pomysłowością oraz wyobraźnią, co zaowocowało przepięknymi pracami. Wystawa prac wzbudziła podziw i zainteresowanie oglądających, a wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne.
Jury postanowiło przyznać w każdej klasie pierwsze miejsce oraz wyróżnienia. Oto zwycięzcy:
Oddział Przedszkolny – I miejsce: Hanna Śliwkiewicz, wyróżnienia: Franciszek Jura, Franciszek Kośka
klasa I – I miejsce: Joanna Kwaśniak, wyróżnienie: Aleksandra Ślusarczyk
klasa II – I miejsce: Amelia Gosa, wyróżnienie: Bartłomiej Tkaczyk
klasa III – I miejsce: Paulina Ferens, wyróżnienia: Hanna Mirowska, Igor Kwaśniak