Sztafetowe Biegi Przełajowe

Pierwszymi zawodami sportowymi w roku szkolnym 2019/2020, w których brali udział nasi uczniowie były Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Mistrzostwa powiatu rozegrano 10  października 2019 roku na terenie boiska sportowego  w Bielowicach.

Naszą szkołę reprezentowały trzy sztafety: sztafeta dziewcząt   w kat. wiekowej 2007 i młodsi , która zajęła IV miejsce, sztafeta chłopców w  tej sanej kategorii zajęła również  IV miejsce, natomiast sztafeta chłopców (rocznik 2005-2006) uklasowała się na szóstej pozycji.

Sztafety wystąpiły w składzie:

Drużyna dziewcząt kat. wiekowa 2007 i młodsi : Patrycja Babis, Emilia Miazga, Milena Sobczyk, Anna Piątkowska, Julia Tulin, Zofia Łuczkowska, Alicja Zawada, Sandra Kalużna, Aleksandra Tulin.

Drużyna chłopców kat. wiekowa 2007 i młodsi: Cyprian Badura, Kacper Babis, Szymon Kołodziejczyk, Piotr Badura, Maciej Malinowski, Kacper Warzecha, Filip Pecyna, Łukasz Kaczmarczyk.

Drużyna chłopców (rocznik 2005-2006: Jakub Kwaśniak , Adam Zając, Wiktor Szymański, Tomasz Wiśniewski,  Michał Lipski, Adam Piątkowski, Szczepan Kózka, Julian Dróżdż.

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratululemy sportowej walki  i osiągniętych wyników.