Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dnia 15 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.

Na uroczystą akademię przybyli zaproszeni goście, nauczyciele emeryci, rodzice oraz cała społeczność szkolna. Część oficjalną rozpoczął dyrektor pan Andrzej Gwizdoń, który  w swoim przemówieniu podkreślił, jak ważna i trudna jest praca nauczycieli. Następnie życzenia nauczycielom i pracownikom obsługi złożył pan Maciej Szufladowicz – przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych. Życzenia  i kwiaty na ręce pana dyrektora złożyła przedstawicielka Rady Rodziców pani  Małgorzata Pieczyńska. Społeczność uczniowska szczególne słowa podziękowania za długoletnią pracę skierowała do pani Marianny Świderczak.

Dzień Edukacji Narodowej to okazja do wyróżnienia pracowników. Dyrektor przyznał nagrody nauczycielom: księdzu Jerzemu Cedrowskiemu, p. Elżbiecie Koleckiej, p. Renacie Fiderek  oraz pracownikom niepedagogicznym: p. Ewie Sobczyk, p. Anecie Kołodziejczyk,
p. Jerzemu Jeżowskiemu.

Uczniowie swoim programem artystycznym wyrazili wdzięczność nauczycielom za trud włożony w ich wychowywanie oraz przekazywaną wiedzę. Wszystkim świętującym złożyli serdeczne życzenia i wręczyli symboliczne kwiaty. Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole przebiegał  w miłej i życzliwej atmosferze.

W.B.