Gminno-Parafialne Dożynki

20 sierpnia uczniowie oraz absolwenci naszej szkoły kolejny raz włączyli się w obchody Gminno-Parafialnych Dożynek.

Z tej okazji wraz z nauczycielkami: p.Elżbietą Kolecką i p.R. Fiderek przygotowali program artystyczny, który tematycznie nawiązywał do sielankowości polskiej wsi. Obraz wiejskiego życia uczniowie zaprezentowali w krótkiej scence teatralnej i w wierszach ludowych, które wyjątkowo zainteresowały uczestników dożynek.  Ciekawym punktem programu okazał się konkurs na miss Gminy Poświętne. Liczne piosenki biesiadno-folkowe oraz towarzyszące im układy taneczne również zyskały ogromny aplauz od zebranej widowni. Jednym słowem uczniowie zaprezentowali duże umiejętności teatralne, wokalno-muzyczne i taneczne, zyskując podziw i uznanie w oczach lokalnej społeczności. Gratulujemy uczniom ich talentów.

E.K.