Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Dnia 2 września uczniowie rozpoczęli kolejny rok szkolny.

Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta sprawowana w intencji uczniów, nauczycieli, katechetów,pracowników szkoły oraz rodziców, której przewodniczył ksiądz proboszcz Jerzy Cedrowski. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami  udali się do szkoły na oficjalną inaugurację nowego roku szkolnego.

Na uroczystość przybyli: przewodniczący  Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych pan Maciej Szufladowicz, ksiądz proboszcz Jerzy Cedrowski oraz rodzice. Uroczysty Apel rozpoczęto od wprowadzenia pocztu flagowego i odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły pan Andrzej Gwizdoń, który serdecznie powitał zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców. Szczególnie ciepło powitał uczniów, którym życzył wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i nowych umiejętności. Nauczycielom życzył satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z osiągnięć i sukcesów dzieci.

R.F.